Akyol, Bakan Uraloğlu’nu Ziyaret Etti

06 Temmuz 2023 11:28
Akyol, Bakan Uraloğlu’nu Ziyaret Etti

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

TBMM’deki çalışmaları kapsamında bazı ziyaretler de gerçekleştiren AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’na konuk oldu. Bakan Uraloğlu’nun makamında gerçekleştirilen görüşmede Akyol, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ardından Yalova hakkında bilgileri de paylaşan Akyol, Yalova’nın sorunları, talepleri ve ihtiyaç duyulan acil yatırımlarla ilgili de bilgiler aktardı. Yalova’nın Marmara Bölgesinin ortasında 3 büyük metropolle bağlantısı olan yıldızı parlayan bir kent olduğunu ifade eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu Yalova’nın Cumhuriyet Tarihinin en büyük yatırımlarından birisi durumundaki Osmangazi Köprüsü ile Otoban Projesine de ev sahipliği yapan illerden birisi olduğuna dikkat çekti.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu Yalova’ya da davet eden Meliha Akyol ardından bir süre daha istişarede bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle