Akyol Bakan Kasapoğlu İle Görüştü

12 Ocak 2023 10:35
Akyol Bakan Kasapoğlu İle Görüştü

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilin ihtiyaç duyduğu yatırımlar ve projeler hakkında talepleri iletti.

Ankara’da Yalova’nın sorunlarının çözümü ve taleplerinin karşılanması adına sık sık bakanlarla bir araya gelen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, bu sefer de Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. İldeki spor çalışmaları, takımlar ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki çalışmalar hakkında Bakan Kasapoğlu’nu bilgilendiren Akyol, bu anlamda ilin taleplerini de bakana iletti. Akyol tarafından kendisine iletilen sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması için gereken ne varsa yapılacağını ifade eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu Yalovalılara da selamlarını iletti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek İlimiz ile ilgili proje ve taleplerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle