Akyol, Bakan Karaismailoğlu İle Sakarya’daydı

26 Ekim 2022 10:15
Akyol, Bakan Karaismailoğlu İle Sakarya’daydı

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile birlikte Sakarya ilinde gerçekleştirilen, “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programına katıldı.

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı Sakarya’da gerçekleştirildi. Programa Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da katıldılar. Burada Bakan Karaismailoğlu başkanlığında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına katılan Akyol, ardından ilçeleri ziyaret etti. Programının büyük bölümünü Sakarya’nın Ferizli ilçesine ayıran Akyol burada gerçekleştirilen Üç kademe İlçe Yönetimi ve Mahalle Başkanları Toplantısı, Ferizli Kaymakamlığı ziyaret, SODAM Hanımeli Merkezi ve esnaf ziyareti, Ferizli MYO ziyareti ve Üniversiteli Öğrencilerle buluşma, Ultimate Ferizli OSB'de fabrika ziyaretinde de yer aldı. Bununla da kalmayan Akyol ilçede vatandaşların evlerine konuk olarak onlarla sohbet etti.

Programda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile sohbet eden ve Yalova hakkında bilgiler veren Akyol, Yalova’da yaşanan sorunlar ve talepleri de iletti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle