Akşener Yalova’ya Çıkarma Yaptı

30 Kasım 2021 09:18
Akşener Yalova’ya Çıkarma Yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Yalova merkez ile Altınova ve Çınarcık ilçelerinde esnafları ziyaret etti. Esnafların sorunlarını da dinleyen Akşener, “Ziyaretlerimde iktidarı yermiyor, partimi övmüyor sadece esnafları dinliyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yoğun bir programla Yalova’ya geldi. Akşener programına Çınarcık ilçesinden başladı. Burada esnafları ziyaret edip dinleyen Akşener’in ikinci durağı ise Yalova il merkezi oldu. Çok sayıda partili tarafından yol kenarında bayraklarla karşılanan Akşener’i seçim otobüsünden inişinde CHP Yalova il Başkanı Mehmet Gürel, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Halit Güleç çiçeklerle karşıladılar.

Ardından esnafları gezen Akşener, “Tam 24 aya yakındır aralıksız ilçe ilçe esnafları geziyorum. Bir dükkana girdiğim andan itibaren iktidarı yermiyorum ve kendi partimi de övmüyorum. Yani propaganda yapmıyorum. Esnaflarımızı ziyaret ettiğimizde onların sorunlarını konuşuyoruz. İşlerinin nasıl olduğunu konuşuyoruz. Kısacası sizler konuşuyorsunuz bizler de dinliyoruz” dedi.

Esnafların büyük bölümü işlerin düşük olmasından, maliyetlerin yüksek olmasından şikayet ettiler. Dolayısıyla milletin alım gücünün düştüğünü vurgulayan esnaflar bu durumun her geçen gün kötüleştiğini dile getirdiler.

Daha sonra Hilton Inn’e geçerek bir süre dinlenen Akşener Altınova’ya geçti. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları, milletvekilleri, İYİ Parti Yalova il Başkanı Ersin Akyüz ve il yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler Altınova’da ki esnafların ziyaret edilmesi sonrasında sona erdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

01 Aralık 2021 00:42
Alayiniz balonsunuz yaaa, sadece tek bir sey var kafanizda onlar gitsin biz gelelim. Iyi gitsinlerde siz ne yapacaksiniz ve nasil yapacaksiniz bir anlatin yaaaa, ekonomi soyleymis bu boyleymis tamam nasil duzelteceksiniz, altin madenimi buldunuz soyleyin?