Akmeşe’den Tuğamirale İade-İ Ziyaret

20 Ağustos 2022 09:26
Akmeşe’den Tuğamirale İade-İ Ziyaret

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Neslim Eski’ye iade-i ziyarette bulundu. Eski konuğuna denizci şapkası hediye etti.

Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Neslim Eski makamında, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Tuğamiral Eski, “Eğitim milletlerin gelişimindeki en önemli unsurdur. Eğitimini geliştiremeyen bir millet yok olmaya mahkumdur” dedi.
Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye de görevinde başarılar dileyen Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Neslim Eski, Eğitim Merkezi bünyesinde sürdürülen çalışmaları hakkında konuğu ile bilgi paylaşımında da bulundu. 
Akmeşe ise 2022/2023 Eğitim ve öğretim yılının hazırlıkları hakkında Tuğamiral Eski’ye bilgiler vererek kurumsal çalışmalar hakkında paylaşımda bulundu. Karamürselbey Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Neslim Eski ziyaretin anısına Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye üzerinde Karamürselbey Eğitim Merkezi logosu bulunan bir denizci şapkası hediye etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle