Akmeşe Okulları Ziyaret Etti

16 Eylül 2022 09:30
Akmeşe Okulları Ziyaret Etti

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Pazartesi günü çalan ilk ders zilinin ardından başlamıştı. Yalova’da ders başı yapan öğrenciler okulları ile buluşmanın mutluluğunu yaşarken Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe de bu çerçevede okul ziyaretleri gerçekleştirerek öğrenci ve öğretmenlerle biraraya geldi. Hüseyin Alkaş İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Kadıköy İlkokulu, Safran İlk ve Ortaokulu ile Kardelen İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Akmeşe sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Ardından öğretmenlerle buluşan Akmeşe, “Yeni eğitim ve öğretim yılının startını verdik. Hep birlikte başarılı bir yıl geçirmeyi umut ediyorum. Bu anlamda ben dahil hepimiz elimizden gelen gayreti ortaya koyacak ve geleceğimizin teminatı yavrularımızı en iyi şekilde eğiteceğiz” dedi.

Ziyaretlerine Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sadık Badıllı’nın da eşlik ettiği Akmeşe, öğretmenlerin sorunları ve taleplerini de dinledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle