Akmeşe Öğrencilerle Deneyimlerini Paylaştı

26 Ekim 2022 10:15
Akmeşe Öğrencilerle Deneyimlerini Paylaştı

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Akmeşe 12. Sınıf öğrencilerine üniversite hazırlık süreci ve motivasyon konularında bilgiler verdi.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Gitti okullarda öğrencilerle de bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Akmeşe, bu çerçevede Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul yöneticileri tarafından karşılanan Akmeşe ilk olarak okul ve devam eden eğitim süreci hakkında bilgiler aldı. Öğretmenlerle de bir süre sohbet eden Akmeşe, “Öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerinde akademik ve proje tabanlı çalışmaların büyük önemi var. Unutulmamalıdır ki bir öğrencinin başarısında öğretmenlerin yüksek motivasyonu etkilidir. Biz de bu anlamda eğitim adına her zaman öğretmenlerin yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Akmeşe daha sonra Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluştu. 12. Sınıf öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen buluşmada Akmeşe, üniversite hazırlık süreci, motivasyon, kaygı ve verimli çalışma konularında bilgi ve deneyim paylaşımında bulundu. Öğrencilerin sorularını da yanıtlamayı ihmal etmeyen Akmeşe, ardından okulun kız pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle