Akmeşe Çocuklarla Çocuk Oldu

05 Kasım 2022 09:26
Akmeşe Çocuklarla Çocuk Oldu

Okul öncesi eğitime gösterdiği özenle bilinen Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe bu çerçevede anaokullarındaki öğrencilerle buluşmayı sürdürüyor. Akmeşe Hayme Hatun Anaokulu öğrencileri ile birlikte kitap okuma etkinliğine katıldı.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, müdürlük tarafından hayata geçirilen, “Bir Takım Okumalar” projesi kapsamında Hayme Hatun Anaokulu’nde düzenlenen kitap okuma etkinliğine katıldı. Miniklerin eğitim gördüğü sınıfa girip önce ceketini çıkartan Akmeşe ardından miniklerin oturduğu sandalyelerden birisine oturup çocuklarla sohbete koyuldu. Ardından miniklerle birlikte bir zürafanın başından geçen olayları konu alan hikaye kitabını okuyan Akmeşe, çocuklarla çocuk oldu. Hikaye boyunca kahkahaların kesilmediği etkinlik, unutulmaz anlara sahne oldu. Kitap okuma etkinliğine katılarak kendilerine hikaye okuyan Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye hediyeler vermeyi ihmal etmeyen minikler en büyük hediyeyi ise Müdüre sarılıp teşekkür ederek verdiler.

Okul öncesi eğitimin önemini her defasında vurgulayan Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, “Okul öncesi eğitim çocuklarımızın okula hazırlık evresidir. Çocuklarımız okulu, öğretmeni en önemlisi de öğrenmeyi burada severler. O nedenle okul öncesinde miniklere okulu sevdirecek aktiviteler gerçekleştirilir. Bunlardan birisine katılmaktan ve yavrularımızla zaman geçirmekten çok büyük bir mutluluk duydum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle