Akköyspor Türkiye Şampiyonasına Gitti

22 Haziran 2023 12:10
Akköyspor Türkiye Şampiyonasına Gitti

U17 Türkiye Şampiyonasında Yalova’yı temsil edecek olan Akköyspor, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin tarafından Türkiye Şampiyonası’na uğurlandı.

Yalova şampiyonu olarak U17 Türkiye Şampiyonası’nda Yalova’yı temsil etme hakkı kazanan Akköyspor, Bilecik’e hareket etti. Takımı ve teknik ekibi Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin yolcu etti. Sporculara başarılar dileyen Şahin, “Şampiyonada yanınızda olamasak da hem bizim hem de tüm Yalova’nın gönlü sizlerle birlikte olacak. Sahaya bu bilinçle çıkın ve elinizden gelen ne varsa sahaya yansıtın” dedi.

Akköy Spor Başkanı Ersoy Atik ise takım olarak böyle önemli bir şampiyonada ilimizi temsil etmenin bilinci içerisinde olduklarını ifade ederek kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Yalova Belediye Başkanın Mustafa Tutuk ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’e teşekkür etti.

Akköyspor Teknik Direktörü Ferhat Kızılkaya ise güçlü rakiplere karşı mücadele edeceklerini ifade ederek, “Grubumuzda çok güçlü takımlar var. Ama biz de güçlü bir ekibiz. İyi bir hazırlık süreci de geçirdik. Kadromuzda yetenekli oyuncular barındıran etkili ve dinamik bir ekibiz. Şampiyonadan iyi bir derece ile döneceğimize ve oyuncularımıza güveniyorum” diye konuştu.
Akköyspor’un Bilecik’te Bursa’dan Altınsabanspor ve Yeni Karamanspor, Eskişehir’den Odunpazarıspor, Kütahya’dan Aragonit Büyük Sakaspor ve Bolu’dan Özel İdare Köroğluspor ile karşı karşıya gelecek.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle