Akasya Plajı Temizlendi

Akasya Plajı Temizlendi

Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan ve şehir içindeki tek plaj olma özelliğine sahip olan Akasya Plajı Yalova Belediyesi ekiplerince temizlendi.

Kentin cazibe noktalarından Gazipaşa Caddesi içerisinde yer alan Akasya Plajında temizlik çalışması yapıldı. Marmara denizinde oluşan kirlilikten ötürü sahil kıyılarında biriken, kötü görüntü ve kokuya neden olan yosunlar için temizlik çalışması yapıldı. Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı birimler ile iş makinesi yardımıyla yapılan temizlik çalışmasında ekipler, sahil boyunca biriken tüm yosunları temizledi. 

Vatandaşların talep ve isteklerini kısa zamanda çözmeye çalıştıklarını belirten Başkan Salman; “Marmara denizinde ki kirlilikten ötürü kıyılarımızda yosun birikmeye devam ediyor. Ancak bizlerde bu duruma kayıtsız kalmayarak yaz sezonu boyunca temizlik çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Kentin cazibe merkezlerinden biri olan Gazipaşa Caddesi ve Akasya Plajında görüntü kirliliği ve kötü kokunun oluşmaması adına çalışmalarımıza rutin olarak devam ettireceğiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle