Akademik Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

16 Eylül 2022 09:29
Akademik Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Yalova Üniversitesi Fakülte Dekanları ve Bölüm Başkanları 2022-2023 Akademik Yılı öncesinde Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı  öncülüğünde bir araya gelerek geçtiğimiz yılı değerlendirmek ve önümüzdeki dönem hedeflerini görüşmek amacıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

2022-2023 Akademik Kurul Toplantısı 15 Temmuz İİBF Konferans Salonu’nda Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vefik Arıca’nın kürsüde program akışını sunmasıyla başladı.

Açılış konuşmasını yapmak üzere sahneye davet edilen Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı geçtiğimiz yılın değerlendirmesini yaparak bu yıl konulan hedefleri aktardı.

Üniversitemizin fiziki imkanlarının gelişmesi konusunda da ciddi çalışmalarının bulunduğunu ifade eden Rektör Bahçekapılı, kampüste sosyal ve kültürel alanlar oluşturmak için projeler hazırladıklarını ve hayata geçirme konusunda görüşmelere başladıklarını belirtti.

2022-2023 döneminde her fakülteden verimli bir sempozyum, kongre, çalıştay ve benzeri çalışmaları beklediklerini ifade ederek konuşmasını sonlandıran Rektör Bahçekapılı, sözü fakülte dekanlarına bıraktı.

Fakülte dekanlarının sunumlarıyla devam eden toplantıda geçtiğimiz döneme dair istatistikler paylaşıldı ve ortaya çıkan eksiklikleri gidermek için neler yapılabileceği görüşüldü.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle