Ak Parti’den YTSO’ya Ziyaret

Ak Parti’den YTSO’ya Ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Ticaret ve Snayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette ildeki ekonomik konular da tartışıldı.

Heyeti YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Meclis Başkanı Muğlim Bağatar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kenan Engin ve Özkan Şenel, Meclis Başkan Yardımcısı Koray Girgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Gülsün ve Kazım Demirtaş ağırladı.

Şehrin ekonomisiyle yakından ilgilenen Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile sürekli diyalog içerisinde olacaklarını, istişare yapacaklarını belirten Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Misafirperverliklerinden dolayı Başkan ve Yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ise, İlimizin gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İş adamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. İl Yönetimimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle