Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret

Ak Parti’den MHP’ye Ziyaret

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş MHP Yalova İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

 MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü MKYK üyeliğine seçilmesinden dolayı kutladı.
MHP Yalova İl Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’i, MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve parti yöneticileri karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, MKYK üyeliğine seçilen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü de kutlayarak görevinde başarılar diledi. Ziyarette Yalova gündeminde yer alan konuların yanısıra ilde yapılacak çalışma ve yatırımlarda masaya yatırıldı. İttifak ortağı olan MHP ve AK Parti’nin genel merkezler arasında yakaladığı uyumu il bazında da yakaladığını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ilin gelişimi için birlikte çalışmayı sürdüreceklerini ifade ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle