Ak Parti Yalova İl Başkanı Güçlü, Yabeltaş A.Ş’yi Ziyaret Etti

12 Temmuz 2023 10:29
Ak Parti Yalova İl Başkanı Güçlü, Yabeltaş A.Ş’yi Ziyaret Etti

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Belediyesi’nin şirketlerinden birisi olan Yabeltaş A.Ş’yi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Güçlü, Yabeltaş A.Ş’nin hizmetlerini dikkatle takip ettiklerini söyledi.

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özyılmaz, İl Yöneticileri Emel Akay, Murat Şahin ve Ahmet Demirtaş ile birlikte Yalova Belediyesi’nin şirketlerinden birisi olan Yabeltaş A.Ş’yi ziyaret etti.

Ziyarette Yabeltaş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Özel tarafından karşılanan heyet, şirketin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Özel, konuklarına çalışmalarla bilgiler paylaştı. Özel, konuklarının çalışmalar ve projelerle ilgili yönelttiği soruları da yanıtladı. AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ise ziyarette yaptığı konuşmada, Yalova Belediyesi ve belediyeye bağlı şirketlerin çalışmalarını ve ürettikleri hizmetleri dikkatle takip ettiklerini dile getirdi. Güçlü, “Yalova’mızın gelişmesi ve kalkınması için belediyemizin yapacağı her türlü çalışmayı destekliyoruz. Bizim amacımız hizmet siyasetidir. Bu anlamda Yabeltaş A.Ş’nin de önemli işler yaptığını görüyoruz. Hem belediyemize gelir sağlıyor hem de halkımızın ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu çalışmalardan dolayı Yabeltaş A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Özel’e ve ekibine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle