Ak Parti Ve CHP Bayramı Yoğun Geçirdi

Ak Parti Ve CHP Bayramı Yoğun Geçirdi

Ak Parti ve CHP il yöneticileri bayramı yoğun bir tempoda kutladılar. İl merkezi ve ilçelerde birçok noktayı ziyaret eden Ak Parti ve CHP'liler, vatandaşlarla bayramlaştılar.

Kurban Bayramı dolayısıyla ilk olarak Uygulama Oteli'nde gerçekleşen resmi bayramlaşma törenine katılan AK Parti ve CHP İl yöneticileri ile milletvekilleri ardından il merkezi ve ilçelerde ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla bayramlaştılar. Bu kapsamda Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile parti yöneticileri il merkezindeki dernekleri ziyaret ettiler. STK ve sendikaları ziyaret eden AK Parti İl Yöneticileri buradaki vatandaşlarla bayramlaştılar. Vatandaşların sıkıntılarını da dinleyen Ak Partililer ilçe, belde ve köyleri de ziyaret etmeyi ihmal etmediler.

CHP ilçe ilçe dolaştı
CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak ve CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel ve parti yöneticileri de bayramda il merkezi, ilçe, belde ve köylerde ziyaretler gerçekleştirdiler. Parti binasında gerçekleşen bayramlaşmanın ardından Altınova ve Çiftlikköy ilçe teşkilatları ziyaret edildi. CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel ve CHP Yalova İl Başkanı Nur Koçak ile  İl Yönetim Kurulu üyelerini karşılayan Altınova ve Çiftlikköy İlçe yöneticileri bayramlaşma sonrasında ilçede vatandaşlarla buluştular. Yoğun bir katılımla gerçekleşen bayramlaşmada CHP Yalova Milletvekili Özel ve CHP Yalova İl Başkanı Koçak vatandaşların dertlerini dinlediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle