Ak Parti STK Ziyaretlerine Devam Ediyor

Ak Parti STK Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yalova’da ki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüren AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Ortak paydamız Yalova” dedi.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak önderliğinde AK Partili yöneticiler STK ziyaretleri ve esnaf ziyaretlerine devam ediyorlar. Başkan Öztabak, kentte faaliyet gösteren Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ekrem Durak ve yönetimini, Yalova Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Nedim Güven ve yönetimini ziyaret etti. Vatanına milletine bağlı tüm sendikaların çalışmalarını her zaman desteklediklerini dile getiren Başkan Öztabak, “Emekçi kardeşlerimize hizmet noktasında her zaman birlikte hareket etmeye hazırız. Birçok defa STK başkanlarımızla bir araya gelip istişareler yapıyoruz. Sendikaların faaliyetlerine katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. Amacımız, hedefimiz ve ortak paydamız Yalova. Sivil Toplum Kuruluşlarının her zaman destekçisi olacağız, görüş ve düşüncelerine önem vererek sivil toplum kuruluşlarıyla istişare edeceğiz” dedi.

Yalova’nın kalkınması ve gelişmesi adına bize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız diyen AK Partili heyet, Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) vatandaşlar ile aralarında köprü kurduklarını belirttiler.

STK Temsilcileri ise şehrin ihtiyaçlarının hızlı tespiti ve sorunların çözümü için siyasilerle istişare halinde olduklarını ve koordineli çalıştıklarını ifade ettiler. Vatandaşların devlet imkanlarından en verimli şekilde faydalanmalarını sağladıklarını belirten STK temsilcileri, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı AK Parti heyetine teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle