Ak Parti Heyeti Servisçilerle Buluştu

Ak Parti Heyeti Servisçilerle Buluştu

AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak Servis İşletmecileri Odası tarafından düzenlenen Birlik, Beraberlik Kahvaltısına katıldı.

Yalova Servis İşletmecileri Odası Uygulama Oteli’nde bir kahvaltı düzenledi. Oda üyelerinin yanısıra AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak ile parti yöneticilerinin de katıldığı kahvaltıda söz alan AK parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Servisçiler Odası çok önemli bir görevi yürütüyor. Öğrencilerimizin, çalışanlarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını biz de çok önemsiyoruz. Bu anlamda hükümetimizin yaptığı birçok önemli çalışmalar var. Yalova’da da kurallara uygun taşıma yapan servisçilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yalova Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Öztabak ise, “Belediye yönetimine geldiğimizde servisçilerimizle koordinasyonumuzu daha da güçlendireceğiz. Sizlerin talepleri doğrultusunda korsan servislere yönelik il başkanlığım döneminde de çalışmalar yaptık. Bu anlamda da yine yanınızda olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Ülkenin her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu vurgulayan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da servisçiler odası üyelerine hitap etti. Akyol, “Ülkemiz her alanda birlik ve beraberliğe çok büyük ihtiyaç duyuyor. Bu anlamda birlik ve berberliğin çok güzel bir örneğini sergileyen servisçileri yürekten kutluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin sorunlarınızın ortadan kaldırılması ve taleplerinizin yerine getirilmesi için mecliste elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

Yalova Servis İşletmecileri Odası Başkanı Rahmi Aydın kendilerini kırmayarak Birlik ve Beraberlik Kahvaltısına katılan AK Parti heyetine teşekkür etti. Servisçiler ve AK Parti heyeti kahvaltıda görüş alışverişinde de bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle