Ak Parti Altınova, Durmak Bilmiyor

05 Mayıs 2023 10:10
Ak Parti Altınova, Durmak Bilmiyor

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve partililer, Altınova Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Altınova Belediye Başkanı Metin Oral da partisi’nin seçim çalışmalarına destek vermeyi sürdürüyor. Bu çerçevede başkan Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, vatandaşlarla sohbet ederek, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istediler.

Esnafı ziyaret ettiler

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmalarını yoğun bir tempoda gerçekleştiren AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  Vatandaşlarla sohbet eden parti yöneticileri, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Karış karış gezdiler

Cumhuriyet Mahallesinde esnafı ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve partililer, vatandaşlarla sohbet edip yapılan çalışmalar ve yatırımları anlattılar.  14 Mayıs seçimlerinin önemine değinen Başkan Oral, “

“Bu seçim bir istikamet seçimidir”

Ziyarette konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “AK Parti; dava ruhuyla, vatandaşa hizmet için siyaset yapmaktadır. 14 Mayıs, Türkiye'nin siyasi tarihinde yeni bir milat, yeni bir başlangıçtır. Bu seçim bir istikamet seçimidir. Bu millet her şartta arkasında yürüdüğü, onun açtığı tam bağımsız Türkiye istikametinde yürüdüğü Recep Tayyip Erdoğan'ı 14 Mayıs'ta da yalnız bırakmaz, yeniden Cumhurbaşkanı seçer” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle