Ak Kadınlar Zaman Kaybetmeden Seçim Hazırlıklarına Başlıyor

14 Haziran 2023 09:29
Ak Kadınlar Zaman Kaybetmeden Seçim Hazırlıklarına Başlıyor

AK Kadınlar Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında bir araya gelerek değerlendirme ve bundan sonraki sürece dair bir planlama toplantısı gerçekleştirdiler.

AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrasında ilçe kadın kolları yönetimleri ile biraraya geldi. Parti binasında gerçekleşen toplantıda seçimin değerlendirmesi yapıldı ve yeni çalışma programı planlandı. Şimşek, yaptığı konuşmada, kadınların seçimlerde belirleyici bir rol oynadığını belirterek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Şimşek, “Gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde özverili bir çalışma ortaya koydular. Kadınlarımız her zaman seçimlerin kazanılmasında etkin bir rol üstlendikleri gibi bu seçimde de belirleyici bir rol oynadılar. Seçim sürecindeki özverili çalışmaları için ilçe kadın kolları başkanımız Gülsen Turşak nezdinde tüm yönetimine teşekkür ediyorum. Seçim sonrası yeni çalışma programımızı planlamaya başladık. Önümüzde yerel seçim var. Bu seçimin de çalışmalarına yapılan planlamalar kapsamında hemen başlayacağız” dedi.

Toplantıya, ilçe kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Her ilçe kendi alanında yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle