Ak Kadınlar Çınarcık’ta Buluştu

07 Eylül 2022 09:35
Ak Kadınlar Çınarcık’ta Buluştu

AK Partili kadınlar, AK Parti Çınarcık İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen kaynaşma kahvaltısında biraraya geldiler. Kahvaltı programına AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek de katıldı.

AK Parti Çınarcık İlçesi Kadın Kolları tarafından düzenlenen kaynaşma kahvaltısı yoğun bir katılıma sahne oldu. AK Kadınları AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek de yalnız bırakmadı. Burada kadın kolları üyeleri ile tek tek sohbet eden, Akyol ve Şimşek, AK kadınların her zaman partide önemli roller üstlendiklerini ifade ettiler. Akyol ve Şimşek’i kahvaltıda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren AK Parti Çınarcık İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsen Turşak ise, “Düzenlediğimiz kahvaltıya katılarak bizleri onurlandırdıkları için sayın vekilimize ve kadın kolları başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Amacımız kaynaşmak, tanışmak ve ilişkilerimizi daha da güçlendirmek. Bu anlamda bundan sonrada çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. AK Kadınlar her zaman saflarını sık tutmuş ve birbirinden kopmadan tam bir birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmişlerdir” dedi.
AK Parti Çınarcık İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsen Turşak’a teşekkür eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise yaklaşan 2023 seçimlerine vurgu yaparak çalışmalara daha da hız verilmesini istedi. Kadınların daha aktif bir şekilde sahada olmalarını isteyen Akyol, 2023 seçimlerinin ülkemizin en önemli seçimlerinden birisi olduğuna da vurgu yaptı. Daha sonra parti çalışmaları hakkında katılımcılara bilgiler veren AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek istişarelerde bulundular.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle