Ak Kadınlar Ankarada İstişare Toplantısına Katıldı

01 Aralık 2022 09:16
Ak Kadınlar Ankarada İstişare Toplantısına Katıldı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Kadın Kolları Başkanları İstişare Toplantısı’na, İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ile 4 ilçe kadın kolları başkanı katıldı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Kadın Kolları Başkanları İstişare Toplantısı, Ankara’da gerçekleştirildi. 34 ilden 439 ilçe başkanının katıldığı toplantıda; AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın, Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, Termal İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Akçay ve Çınarcık İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsen Turşak hazır bulundular. Burada aralarında Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’in de yer aldığı kadın kolları başkanlarına hitap eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti’nin 20 yılda sağlık, ulaştırma, eğitim ve sosyal politikalar alanındaki başarılarında kadınların önemli rolü olduğunu vurgulayarak, 2023 Genel Seçimlerine kadar olan sürenin en iyi şekilde değerlendirileceğini sözlerine ekledi.

Yalova vekillerini ziyaret ettiler
AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın, Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, Termal İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Akçay ve Çınarcık İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsen Turşak daha sonra AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’u da makamlarında ziyaret ettiler. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Büyükgümüş ve Akyol konukları ile bir süre istişarede bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle