“Açık Ara Seçimi Kazanacağız”

24 Temmuz 2023 10:10
“Açık Ara Seçimi Kazanacağız”

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan yerel seçimde partisinin de uygun görmesi halinde yeniden belediye başkanı adayı olacağını söyledi. Yaptırdıkları anketlerin de seçimi açık ara kazanacaklarını gösterdiğini dile getirdi.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde adaylık bazında en net açıklama Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’dan geldi. Arslan beldeye çok önemli yatırımları kazandırdıklarını söyledi. Daha yapacak işlerinin olduğunu da ifade eden Arslan, “Taşköprü beldemize birçok hizmet kazandırdık. Biz bu projeleri seçimde halkımızla paylaştığımızda rakiplerimiz bu projelerin en az yarısı yapılamaz diyordu. Bunları başardık. Ama daha yapacak çok işimiz var. İnanın çok büyük ve önemli, beldemize çağ atlatacak projelerimiz var. Bunları mutlaka halkımızla paylaşacağız. Ben her zaman halkla içiçe oldum. Çalışmalarımızın yerel seçimde mutlaka karşılığını göreceğime inanıyorum. Bu anlamda elbette yeniden adaylık gönlümüzden geçiyor. Ama elbette bu partimizin vereceği bir karar” dedi.

“Demokrat Parti ile yola devam”
Yerel seçim öncesinde kendisine bazı tekliflerin geldiğini de belirten Arslan, “Bize elbette zaman zaman başka partilerden de teklifler geliyor. Ama ben Demokrat Parti ile yola çıktım. Genel Başkanımız Gültekin Uysal da bu anlamda bize her zaman destek verdi. Kendisi de sık sık beldemize gelerek bizi onurlandırdı. Biz kendimize bizi bu kadar seven ve destekleyen bir genel başkanımız varken gelen teklifleri değerlendirmeyi yakıştıramayız. O nedenle bu seçimde de Demokrat Parti ile yolumuza devam edeceğiz. Halkımız bilmelidir ki bizim temel amacımız siyaset ya da parti değil beldemize hizmet etmek. Güzel de bir ekibimiz var” diye konuştu.

“Anketler bizi işaret ediyor”
Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, yerel seçime yaklaşılan şu günlerde anketler yaptırarak oy oranlarını ölçtüklerini söyledi. Oy oranlarının düşmek yerine arttığına dikkat çeken Arslan, “Biz anketler de yaptırarak beldemizdeki oy oranımızı hesaplıyoruz. Anket sonuçları da gösteriyor ki biz bu seçimi yeniden kazanacak güçteyiz. Zira oy oranlarımız düşmemiş aksine artmış” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle