Acar’dan Kadın Girişimcilere Destek

27 Ocak 2023 09:07
Acar’dan Kadın Girişimcilere Destek

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ilçede faaliyet gösteren Ortanca Termal Kadın Kooperatifi’ni ziyaret etti. Acar, “Kadınların ticarette daha aktif rol almalarını istiyoruz ve onları tüm gücümüzle destekliyoruz” dedi.

Termal’de kurulan Ortanca Termal Kadın Kooperatifi üretimini sürdürüyor. Bu çerçevede kooperatifi eşi İlknur Acar ile birlikte ziyaret eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, çalışmalarla ilgili kadın girişimcilerden bilgiler aldı. Kadınların hayatın her alanında daha aktif roller üstlenmesi gerektiğini ticaretin de bunlar arasındaki en önemli noktaların başını çektiğini ifade eden Acar, “Termalli kadınların kurduğu Ortanca Termal Kadın Kooperatifi’nin gelişimini yakından takip ediyorum. Kooperatifin büyüdüğünü görmek beni çok mutlu ediyor. Kadınlarımızın hayatın her alanında olduğu gibi ticaret alanında da çok aktif roller üstlenmesi gerekli. Bu çerçevede kadın girişimciliğini tüm gücümüzle destekliyoruz” dedi.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve eşi İlknur Acar’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden Ortanca Termal Kadın Kooperatifi yöneticileri çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler. Kuruluş aşamasından üretim aşamasına kadar Termal Belediyesi’nin desteğini kendilerinden hiç esirgemediğini dile getiren girişimci kadınlar bu nedenle Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’a da teşekkür ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle