Acar’dan Girişimci Kadınlara Destek

19 Ocak 2022 08:39
Acar’dan Girişimci Kadınlara Destek

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ilçede girişimci kadınlar tarafından hayata geçirilen Ortanca Termal Kadın Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Acar kadınların her alanda olduğu gibi iş hayatında da daha fazla yer almaları için elinden gelen tüm desteği vereceğini ifade etti.

Termal ilçesinde kurulan Ortanca Termal Kadın Kooperatifi, üretime başladı. Bu kapsamda kooperatifi ziyaret eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, girişimci kadınlara destek verdi. Kadınların her alanda daha fazla aktif rol üstlenmelerinin toplumun gelişmesi açısından taşıdığı önemi dile getiren Acar, “Kadınlarımız hayatın her alanında olduğu gibi iş hayatında da daha fazla yer almalı ve aktif olmalılar. İlçemizde girişimci kadınlar tarafından hayata geçirilen Ortanca Termal Kadın Kooperatifi’ni bu anlamda çok önemsiyorum. Sizlerin çalışmalarını mutluluk, memnuniyet ve heyecanla takip ediyorum. Biz kadınlarımızın her alanda olduğu gibi iş hayatında da desteklenmesi adına üzerimize düşen her şeyi yapacağız. Önemli bir adım atarak kurdukları kooperatifle iş hayatına adım atan kadınlarımızı yürekten kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Ortanca Termal Kadın Kooperatifi yöneticileri ise Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’a teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle