Acar’dan Büyükgümüş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Acar’dan Büyükgümüş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Genel Merkez MKYK üyeliğine seçilen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü parti il binasında ziyaret eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Büyükgümüş’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde MKYK üyeliğine seçilerek önemli bir görev üstlenmişti. Kongre sonrasında Yalova’ya dönen Büyükgümüş’ü ilk tebrik eden isimlerden birisi de Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar oldu. Termal AK Parti İlçe Başkanı Recep Bahar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte parti binasına gelen Acar, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’le bir araya geldi. Burada Büyükgümüş’e hayırlı olsun dileklerini ileten Acar, “Milletvekilimize verilen bu önemli görev bizleri de çok memnun etti. Bizler de size bu görevinizde üzerimize düşen tüm desteği vereceğiz. Ülkemiz ve kentimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu benim başarım değil teşkilatımızın başarısıdır. Ayrıca bu görev sadece bana değil hepimize, tüm teşkilat mensuplarımıza verildi. Bu görevde her zaman desteğinizi hissedeceğimden hiçbir şüphem yoktur. Hep birlikte ilimizi ve ilçelerimizi daha güzel günlere taşıyacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle