Acar, Zenbilci’yi Termal’de Ağırladı

27 Ağustos 2022 10:19
Acar, Zenbilci’yi Termal’de Ağırladı

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ilçeye gelen AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci’yi Termal’de ağırladı.

Bir dizi ziyaret için Termal ilçesine gelen, AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’a konuk oldu. Zenbici ile birlikte AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Altınova Belediye Başkan Vekili Fevzi Arıcı, Çınarcık Belediye Başkan Vekili Murat Savaş ile Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar da ilçeye geldi. Zenbilci ve beraberindekileri konuk eden Acar, belediye çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler verdi.

Zenbilci ise genel merkez çalışmaları ve 2023 yılında gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Termal ilçesinde sürdürülen çalışmalardan dolayı H. Sinan Acar’a da teşekkür eden AK Parti Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci bir süre daha istişarede bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle