"54 Yıllık Tecrübemizle Öğrencilerimizi Hayallerine Ulaştıracağız"

13 Eylül 2021 09:17
"54 Yıllık Tecrübemizle Öğrencilerimizi Hayallerine Ulaştıracağız"

54 yıldır eğitimde öncü konumda bulunan Uğur Kurs, Yalova’da da eğitimin seyrini değiştirmeye devam ediyor.

Öğrenci odaklı eğitimleri ve uzman kadrosuyla Yalova Uğur Kurs öğrencilerinin hayallerine ulaşmasını sağmayı sürdürüyor.

Yarım asrı aşkın tecrübesi ve özgün içerikleriyle öğrencilerine daha önce denenmemişi sunan Yalova Uğur Kurs'un yeni eğitim öğretim dönemine de tam donanımlı ve eksiksiz bir şekilde girdiğini söyleyen Kurs Müdürü Abdulvahit Arslan yeni eğitim öğretim döneminde Yalova Uğur Kurs’un planlarına  ilişkin olarak: “Kurumsal kimliğimiz ve başarı odaklı eğitimlerimizle 54 senedir olduğu gibi bugün de öğrencilerimizi hayallerine ulaştırma konusunda iddialıyız. İddialıyız çünkü ortada yarım asırlık bir tecrübenin ve uzman akademik birikimin oluşturduğu bir sistem var. Öğrencilerimizi sıkı takibimiz ve etkin ders çalışma alanlarımızla huzur içinde sınavlarına çalışacakları bir ortam oluşturduk. Yalova’dan Türkiye birincileri çıkarmayı amaçlıyoruz. 54 senedir bu başarı ve kazandırma geleneğinden gelen bir eğitim kurumunun ferdi olarak öğrencilerimizi başarıya hiç olmadıkları kadar yakınlaştırmayı hedefliyoruz.” dedi. Arslan, 2020-2021 yılında %90’in üzerindeki başarılarına da dikkat çekerek BUEK (Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları) kurumlarının başarıyı yakalamakta bir marka olduğunu sözlerine ekledi.

Geniş ve ferah bir binada, yetkin eğitim gücü, uzman rehberlik birimi ve güler yüzlü personelleriyle Uğur Kurs, Rüstempaşa Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. No:146/1  adresinde hayallerine ulaşmak isteyen öğrencilerini bekliyor. 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Melis Kurucu

14 Eylül 2021 11:53
Başarılarınızın devamını dilerim gerçekten çok ilgili ve alakalı bir kurum