33 Yıllık Eşine Aşkını Elektronik Bilboardla İlan Etti

13 Haziran 2008 00:00

Edip Budak isimli Yalovalı vatandaş 33 yıl önce hayatını birleştirdiği Naciye Budak’a aşkını ilginç bir şekilde ilan etti.

Evlilik yıldönümleri nedeniyle şehrin en işlek yerindeki elektronik bilboarda ilan veren çılgın aşık, “33 yıl öncesi gibi hala sana aşığım, seni seviyorum” yazdırdı.

33 yıl önce futbol oynadığı dönemlerde tanıştığı Naciye Budak’la hayatını birleştiren Edip Budak evlilik yıldönümlerinde eşine bir sürpriz yapıp onu ne kadar çok sevdiğini farklı bir şekilde söylemek istedi. Bunun için şehrin en işlek yerinde bulunan elektronik panoyu kiralayan Budak hazırlattığı görüntüye, “33 yıl öncesi gibi hala sana aşığım, seni seviyorum” yazdırdı. Ardından eşini bir bahane ile panonun karşısına getiren Edip Budak gazete almak için yanından uzaklaştı. Gitmeden önce ise eşine, “Bir arkadaşımın reklamı çıkacaktı bir bakar mısın yayınlanacak mı?” diyerek panoyu izlemesini sağladı. Naciye Budak her şeyden habersiz reklamları izlerken bir anda panoda beliren aşk ilanı ile adeta şaşkına döndü. Evlendikleri gün çekilmiş fotonun üzerindeki cümleleri okuyan kadın gözyaşlarına boğuldu. Yanına gelen eşine sarılarak dakikalarca gözyaşı döken kadını eşi teselli etti.

Bu ilginç aşk ilanını anlatan Edip Budak, “Onu ilk gördüğüm anda aşık oldum. Bunca zamandır ona olan sevgim bir nebze bile azalmadı. Bu sefer aşkımı ona bu şekilde ilan edip herkesin duymasını istedim. Yüz yaşıma da gelsem onu hep seveceğim” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle