3 Çocuk Annesi Rock Star

22 Haziran 2019 10:07
3 Çocuk Annesi Rock Star

Rock müzik sanatçısı Barış Gülay kadın isterse neleri başarabileceğini gösteren hayat hikayesi ile diğer kadınlara da ilham kaynağı oldu. 3 çocuk annesi olan Barış Gülay yayınlanan, “Olmasan” adlı parçası ise internette 30 bin kez izlendi.

Barış Gülay adlı Rock müzik sanatçısı ev hanımlığından müzisyenliğe kadar uzanan süreçteki hayat hikayesi ile tüm kadınlara ilham kaynağı oldu. 3 çocuk doğuran ve asla müzik sevdasından vaz geçmeyen Barış Gülay çocukları büyüttüğü süreçte müzik çalışmalarını sürdürdü. Mustafa Berru (10), ve ikiz kardeşler Beril Lena (5) ile Emir Ali (5)’de bu süreçte hep annelerinin şarkıları ile büyüdüler. Çocukların büyümesinin ardından müzik çalışmalarına ağırlık veren Barış Gülay ilk klibi olan, “Olmasan”’ı çekti. İnternet üzerindeki bir paylaşım sitesinde de paylaşılan parça kısa sürede 30 bin izleme sayısını yakalayınca sanatçı birçok firmanın da ilgi odağına dönüştü. Tekliflerin bir biri ardına gelmeye başladığı sanatçı kısa süre içerisinde 3 parçadan oluşan Maxi Single’ını piyasaya sürecek.

Bütün bu yoğunluğu içerisine 2 üniversiteyi de sığdıran sanatçı buralardan da diploma almayı başardı. Annelikten de müziğe olan aşkından da vaz geçemediğini dile getiren Barış Gülay, “Ailem de müzisyendi. Bu nedenle müziğin içine doğdum. Elbette hem bir anne hem bir sanatçı olmak çok zor. Ama ben bunları hayatımda sıraladım. Önce müzikle ilgili eğitimimi tamamladım. Ardından anne olup 3 çocuğumu büyüttüm. Ardından da müzik çalışmalarıma yöneldim. Prodüktörümün de teşviki ile ilk parçama klip çektik. Bu kapsamda Olmasan adlı parçama klip çektik. 30 bin izleme aldı. Yurtiçi ve yurt dışından bile hayranlarım oldu. Bizde beğenerek yaptık bu çalışmayı. Bu arada 3 parçadan oluşan bir maxsi single çalışmamız da var. O da tamamlanma aşamasında. Eylül’ün 2 haftasında klibi ile birlikte yayına girecek” dedi.

“Turşu kurarken bile beste yaptım”
  Anneliği ve ev kadınlığının müziğe olan aşkını hiç köreltmediğini de dile getiren Barış Gülay, “Annelik çok zaman isteyen bir şey. Annelik 24 saat. Müzisyenlik te 24 saat. Aklınıza bir söz ya da beste geldiğinde sonra bakarım diyemiyorsunuz. Sürekli takipte olmak zorunda olduğunuz farklı alanlar. Bir yandan beste yaparken bir yandan turşu kurduğum zamanlar da oldu” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle