2. Uluslararası Aşıklar Buluşması Gerçekleştirildi

22 Aralık 2021 08:57
2. Uluslararası Aşıklar Buluşması Gerçekleştirildi

Altınova Anadolu Erzurum Derneği, '2. Uluslararası Aşıklar Buluşması' gecesi yoğun katılım ile Kaytazdere Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Erzurum'dan Serdar Alyakut ve Temel Turabi, Kars'tan Mustafa Aydın, Denizli'den Ozan Nihat,  Kırgazistan'dan Gulira Kasımkulova, Azerbaycan'dan Can Gariban, Türkmeneli'den Ahmet Rıza, Kazakistan'dan Bekaris Nuriman gibi önemli aşıkların, ozanların katılımı ile gerçekleştirilen 2. Uluslararası Aşıklar Buluşması yoğun katılım ile gerçekleşti.

Düzenlenen programa Yalova ve Kocaeli il, ilçe Erzurum Dernekleri, siyasi parti il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Birbirinden farklı organizasyonlar ile, birlik ve beraberliğin en çok ihtiyaç duyulduğu dönemde 2. Uluslararası Aşıklar Buluşması programını gerçekleştirdiklerini belirten Altınova Anadolu Erzurum Dernek Başkanı Ferman Durmaz, “Altınova Anadolu Erzurum Dernek ekibimize, yönetim kurulu üyelerimize emekleri için ve bizleri bu özel gecemizde yalnız bırakmayan siyasi parti il, ilçe başkanlarına, yönetim kurulu arkadaşlarımıza, değerli iş adamı arkadaşlarımıza ve tüm dostlarıma çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizi bir kere daha pekiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Çok kıymetli birbirinden değerli aşıkları ağırlamanın onurunu yaşıyoruz. Altınova Anadolu Erzurum Derneği olarak çeşitli ve farklı organizasyonlarda tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle