“2-0’ı yakalarız”

28 Mart 2011 00:00

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova Milletvekili aday adayı Halil Özgür Ankara’da AKP Genel Merkezde yapılan adaylık mülakatıyla ilgili olarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova Milletvekili aday adayı Halil Özgür, mülakatta olumlu izlenim gördüğünü 23 aday adayının da aday olabileceği görüşünde olduğunu söyledi.

Mülakatın sıcak bir ortamda gerçekleştiğini ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova Milletvekili aday adayı Halil Özgür, ”İl Başkanımız ile birlikte 23 aday adayı olarak birlik beraberlik içinde Ankara’ya gittik. Yorucu bir günün ardından saat 20:30’da sıra bizlere gelmişti alfabetik sıraya göre 10’arlı gruplar halinde mülakata alındık. İlk olarak Ali Demirhan arkadaşımızla mülakatımız başladı. Mülakatta aday adaylarına konumuna göre sorular sordular. Benim mülakatımda 2 kritik soru sordular. İki soruyu da iyi cevapladığımı düşünüyorum. Ayrıca bana dosyamın çok güzel olduğunu da ifade ettiler buda beni mutlu etti. Mülakattan olumlu bir izlenimle çıktım. Şunu gördüm orada Yalova’yı iyi tanıyorlar ve ince eleyip sık dokuyorlar. Bu yüzden 23 aday adayının da seçilme şansı var görüşündeyim. 23 aday adayı içerisinde 2 aday seçilecek kalan isimler ise seçilen 2 adayın arkasında kaya gibi durarak 2-0’ı yakalayacağız. Başbakanımızın Yalova için en doğru isimleri seçeceğini düşünüyorum” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova Milletvekili aday adayı Halil Özgür, Yalova’da kimlerin sandığa gömüldüğünün ortada olduğunu söyledi.
Seçmenin hür iradesiyle seçimlere gideceğine değinen Özgür,” Adalet ve Kalkınma Partisi kendine ve biz adaylarda kendilerimize güveniyoruz. Bizim halkımız sanatçıya değil iş yapanlara bakıp oyunu öyle kullanacaktır. Yalova’da her seçim döneminde kimlerin sandığa gömüldüğü de ortadadır” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle