14 Yaş Yaz Kupası Türkiye Serisi-2 Maçları Yalova’da Nefes Kesti

18 Ağustos 2022 09:49
14 Yaş Yaz Kupası Türkiye Serisi-2 Maçları Yalova’da Nefes Kesti

Türkiye Tenis Federasyonu(TTF)’nun organize ettiği Yalova Tenis Dağcılık Kulübü’nün ev sahipliği yaptığı 14 Yaş Yaz Kupası Türkiye Serisi-2 karşılaşmaları nefes kesti.

8-12 Ağustos tarihleri arasında yapılan müsabakalarda tek erkekler kategorisinde 32, tek kadınlarda ise 29 olmak üzere toplam 61 sporcu Yalova’da korta çıktı. Büyük çekişmenin yaşandığı organizasyonun ardından dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarına kavuştu.

Tek bayan kategorisinde birinci olan Ayşe Bal ve ikinci Doğa İlhan’a kupasını Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş takdim etti. Tek erkeklerde şampiyonluğu Selim Emin Yüncü kazanırken, ikinciliği Ahmet Egemen İlhan aldı. Bu kategoride sporculara kupalarını Yalova Tenis Dağcılık Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Aslanhan verdi.

Çift bayanlarda zafere ulaşan Arya Akkoyun-Ayşe Bal ve ikinci olan Nehir Say-Doğa İlhan çiftine kupalarını Yalova Tenis Dağcılık Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Akıllıoğlu takdim ederken, çift erkeklerde mutlu sona ulaşan Ahmet Egemen İlhan-Yağız Yıldız ile ikinci Kaan Şamiloğlu-Artun Polat’ta kupa madalyalarını Yalova Tenis Dağcılık Kulübü antrenörü Erdem İşigüzel’in elinden aldı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle